Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Odzież reklamowa dla każdej firmy

Reklama to jeden z najważniejszych cyników napędzających niemal każdy biznes. Dlatego dowolne przedsiębiorstwo zatrudniające przynajmniej kilka osób, powinno postarać się o odpowiedni ubiór dla swoich pracowników. Bez względu na to, czy chodzi o standardowe ubrania firmowe z nadrukiem, czy specjalną odzież marketingową, która ma przede wszystkim przyciągać uwagę odbiorcy.
W firmie Na Pokaz zajmujemy się produkcją i rozprowadzeniem szeroko pojętej odzieży roboczej. Wybierając nasze usługi, można mieć pewność, że znajdzie się odpowiedni ubiór dla siebie lub swoich pracowników – bez względu na profil wykonywanej pracy.

Odzież reklamowa z nadrukiem i wiele więcej

W ofercie naszego sklepu znajduje się wszechstronna odzież robocza, która może zostać dopasowana do indywidualnych preferencji danego klienta. Każde zamówienie jest traktowane w sposób indywidualny i można je modyfikować, żeby jak najbardziej spełniało swoją funkcję. Nadruki oraz dodatkowe hafty to standard, który w bardzo prosty sposób sprawią, że zwykłe koszulki zamienią się w ubrania reklamowe z logiem firmy.


Oferta Na Pokaz obejmuje między innymi następujące produkty:

  • bluzy
  • koszule
  • kurtki
  • polary
  • polo
  • t-shirt
  • softshell

W każdej kategorii można wybierać spośród wielu różnych wzorów, które następnie modyfikuje się w dowolny sposób, żeby dopasować je do preferencji danego przedsiębiorstwa. Oprócz standardowych elementów ubioru można liczyć także na produkty skierowane pod konkretny rodzaj działalności. Klienci z sektora gastronomii mogą liczyć na profesjonalne fartuchy, nakrycia głowy, zapaski, które spełniają swoją funkcję jako wygodny ubiór roboczy, ale także jako odzież promocyjna.
Oprócz indywidualnych projektów Na Pokaz udostępniamy także kolekcje pochodzące od największych światowych dostawców, jak Premier Workwear, C.G. Workwear, Karlowsky, czy Sol’S. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać produkt, który doskonale wpasuje się w jego wymagania oraz spełni wszelkie standardy, zarówno jeśli chodzi o wygodną odzież roboczą, jak i promocje.
Firma Na Pokaz działa na rynku już ponad 17 lat i stworzyła do tej pory ogromną liczbę zamówień dla większych, jak i mniejszych przedsiębiorców. Warto zaznaczyć, że dotychczasowe projekty były realizowane także dla wielu największych marek działających w Polsce, co tylko dowodzi temu, że jako producent odzieży reklamowej należymy do ścisłej polskiej, europejskiej i światowej czołówki. Nasza firma jest gotowa przygotować każde zamówienie – bez względu, czy chodzi o niewielką realizację pod konkretną imprezę, czy wyposażenie firmy zatrudniającej tysiące pracowników. 
Wystarczy skontaktować się z naszym specjalistą, a z pewnością uda się opracować zamówienie, które spełni wszelkie kryteria, jeśli chodzi o użyteczność oraz wygodę użytkowania na konkretnym stanowisku.

Odzież reklamowa z logo, a zamówienie i cena

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Dlatego wszystkie dostępne na naszej stronie produkty są opatrzone szczegółowym opisem oraz zdjęciem. Klient może wybrać sobie wzór, kolor i dodatki. W zależności od wielkości zamówienia oraz zmian względem oryginalnego wzoru czas realizacji oraz cena mogą rosnąć lub maleć. Dlatego nie istnieje coś takiego jak odzież reklamowa cennik. Zachęcamy do kontaktu w sprawie zamówienia, gdzie dopiero po przeanalizowaniu wszelkich szczegółów dotyczących ubioru, sporządzona zostanie oferta cenowa. 
Czas realizacji to również indywidualna kwestia, która zależy od wielu czynników. Dlatego warto już dzisiaj zastanowić się nad swoim zamówieniem i skontaktować się z konsultantem. To nic nie kosztuje, a z pewnością przybliży ofertę naszej firmy i moment otrzymania zamówienia na odzież reklamową dla Twojej firmy.