Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sklep z odzieżą gastronomiczną dla Twojej firmy

Nasza firma odzieżowa Na Pokaz zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i rozprowadzaniem najwyższej jakości, profesjonalnej odzieży roboczej i reklamowej. Jednym z głównych działów funkcjonowania portalu internetowego, jest gastronomia, w której odzież odgrywa szczególnie istotną rolę. Odpowiednia odzież robocza dla gastronomii powinna być jednocześnie wygodna, jak i elegancka – w końcu każdy chciałby prezentować się jak najlepiej przed swoimi klientami.

Sklep internetowy Na Pokaz oferuje dziesiątki różnych wzorów odzieży roboczej dla gastronomii, dostosowanej do profilu działalności większości lokalów, a także rodzaju stanowiska pracy. Dodatkowo każdy klient może nieznacznie ingerować w ostateczny wygląd zamówionego produktu przez zmianę koloru, rozmiaru, wzbogacenie nadrukiem lub haftem, co najczęściej jest wykorzystywane do tworzenia logo firmy.

Odzież gastronomiczna, jej wybór i możliwości dla firm

Nasz portalu udostępnia wybór wszystkich najważniejszych elementów ubioru dla pracowników sektora gastronomicznego. Wszystko zostało podzielone na działy i marki producentów, żeby w kilka chwil można było wybrać te ciuchy gastronomiczne, które najbardziej wpiszą się w wymagania konkretnego lokalu. W większości przypadków popularnych elementów ubioru można liczyć nawet na kilkadziesiąt wzorów. Dostępne są między innymi:

  • bluzy
  • fartuchy
  • nakrycia głowy
  • spodnie
  • swetry
  • zapaski

Wybierając produkt, można sprawdzić jego specyfikację, zawierająca materiał, z którego został wykonany, gęstość materiału, a także dokładne wymiary. W większości przypadków dostępne są różne rozmiary, które można dostosować do każdego pracownika. Możliwość zastosowania haftu lub nadruku doda nie tylko elegancji, ale także zapewni odpowiednią rozpoznawalność dla firmy.
Dostępne produkty pochodzą od znanych, producentów odzieży roboczej, więc zawsze można mieć pewność, że otrzyma się coś, co było projektowane z myślą o gastronomii. Takie marki jak C.G. Workwear, Premier Workwear, czy SOL’s mówią same za siebie.

Profesjonalne ubrania do gastronomii to wewnętrzna wizytówka

Gastronomia to rodzaj działalności, w której liczy się szyk i elegancja. Dlatego nie tylko miejsce, gdzie przychodzi się zjeść, musi prezentować się odpowiednio schludnie, ale także pracownicy. Profesjonalna odzież gastronomiczna z logo z pewnością znacząco przyczyni się do poprawy wizerunku lokalu w oczach klientów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej jakości materiału takie ubranie jest odporniejsze na zabrudzenia, łatwiejsze w czyszczeniu i co najważniejsze – wytrzymalsze.
W ten sposób pracownicy nie tylko będą czuli komfort pracy, ale także będą się odpowiednio prezentować, co wpływa na wszystko dookoła. Możliwość wydrukowania logo lub zastosowania dowolnego innego haftu, czy nadruku, doda tylko klasy lokalowi, który jeszcze łatwiej zapadnie w pamięci zadowolonego klienta.

Zamów ubranie robocze gastronomia dla swojej firmy już dziś

Jeśli poszukujesz odpowiedniego ubioru dla pracowników swojego lokalu gastronomicznego, to nasz portal z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Odzież gastronomiczna sklep internetowy to aktualnie najlepszy wybór. W ten sposób omija się wszelkie dodatkowe koszty, ograniczając się jedynie do wysyłki. Realizujemy większe hurtowe zamówienia, jak i mniejsze, obejmujące nawet jeden artykuł. Zamawiając kilka produktów, od czasu do czasu można liczyć na specjalne rabaty czy promocje.
Kwestia finalizacji zamówienia i przeprowadzenie transakcji odbywa się bezpośrednio – po kontakcie z naszym przedstawicielem. Wierzymy, że w ten sposób będziemy w stanie zapewnić jak najbardziej profesjonalne usługi i dostarczymy wszystkich niezbędnych informacji. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zaopatrz się w najlepsze ubranie dla siebie i swoich pracowników.