Skip to main content

Sklep odzieżowy dla hostess dla każdego biznesu

Hostessy to osoby, bez których nie mogłyby się odbyć żadne targi oraz kampanie reklamowe. Nie ma lepszego sposobu na zwrócenie na siebie uwagi potencjalnych klientów niż odpowiednio wyróżniająca się miła pani, która przedstawi wszystkie zalety danego produktu lub usług. Żeby jednak hostessa zwracała na siebie uwagę i sprawiała, że odbiorca zapamięta markę, którą reprezentuje, potrzeba odpowiedniego ubioru. Idealnym rozwiązaniem dla firm zainteresowanych zatrudnianiem hostess, jest skorzystanie z oferty naszego portalu – Na Pokaz, czyli firmy, która od lat projektuje i dostarcza profesjonalną odzież dla hostess dla większych i mniejszych przedsiębiorstw, zapewniając, że to właśnie o ich produktach wszyscy będą pamiętać.

Stroje dla hostess producent i oferta produktów

Funkcjonujemy na polskim rynku już ponad 17 lat i zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą gotowych już ubiorów. Nasza firma może realizować zamówienia dla mniejszych przedsiębiorców, które będą obejmowały po kilka produktów, jak i dla światowych gigantów, gdzie mowa o tysiącach kompletów strojów.

Do każdego projektu podchodzi się indywidualnie, starając się zapewnić, że stroje dla hostess dopasują się do profilu działalności danej firmy oraz możliwości finansowych. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się także dostarczaniem wszelkiego rodzaju odzieży roboczej, która spełnia wszelkie normy BHP, tworzy się ją wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i jest po prostu wygodna w użytkowaniu.

Dużą rolę odgrywa tutaj odzież dla obsługi hotelowej. Ten rodzaj ubioru musi być szczególnie wygodny i zaprojektowany zgodnie z wieloma różnymi standardami, ponieważ ta praca wymaga nie tylko elegancji, ale także gotowości dla różnych działań, które mogą wyniknąć podczas często długiego dnia pracy. Każdy z projektów jest realizowany zgodnie ze szczegółowym wywiadem przeprowadzonym z klientem, żeby strój był jak najbardziej dopasowany do rodzaju wykonywanej pracy i stanowiska pracy, pod które będzie tworzony. W końcu najważniejsza jest wygoda samego użytkownika.

Pełna oferta Na Pokaz obejmuje następujące rodzaje odzieży:

  • firmowa
  • reklamowa
  • odzież hotelowa
  • robocza

Produkty pochodzą od największych marek zajmujących się odzieżą roboczą jak Mascot, Reis, Tempex, czy Sara-BHP. Ubrania mogą zostać wyposażone w odpowiednie dodatki i materiały wykonane z techniką haftu lub nadruku. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z kolorowych nadruków na folii, co zapewni niecodzienny, przyciągający uwagę efekt wizualny.

Nasza firma tworzyła specjalne kolekcje dla blisko setki doskonale znanych w Polsce marek, co tylko dowodzi ogromnego doświadczenia i możliwości realizacji bardzo zaawansowanych projektów, które zawsze spełniają oczekiwania odbiorcy. Jeśli ktoś nie jest pewien, czego oczekuje, może skorzystać z portfolio prezentującego gotowe już projekty i zainspirować się często oryginalnymi i niecodziennymi pomysłami, które przedstawią daną markę w niepowtarzalny sposób.

Przejdź do kontaktu i zamów ubrania służbowe dla hoteli i nie tylko

Żeby zrealizować zamówienie, warto skontaktować się z nami z wykorzystaniem formularza kontaktowego, adresu e-mail lub podanego numeru telefonu. Konsultant z pewnością odpowie na każde pytanie, pomoże w wyborze ostatecznej formy zamówienia i przygotuje indywidualną wycenę. Bez względu na to, czy to odzież hotelowa służba pięter, czy ubranie spełniające czysto marketingowe funkcje, do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. 

Czas realizacji zamówienia to kwestia indywidualna, która zależeć będzie od wielkości zamówienia oraz technologii wykonania ubioru. Jednak im szybciej ktoś się zdecyduje, tym prędzej otrzyma swoje zamówienie. Dlatego zachęcamy do kontaktu już dzisiaj.